İlan Sitesi v2

Yükleniyor...

İlan Sitesi v2

İlan Sitesi v2

Fiyat : 5000.00₺
+ KDV


Google Harita Desteği
Kolay Yönetilebilir Panel
Mobil Uyumlu (Responsive)
7/24 Destek

Yazılım Özellikleri:

Mega Slider
Ana sayfada sabit tek görüntü üzerine sitenizin sloganını girebileceğiniz ana kategori slideri alanı ile büyüleyici görsel ve başlıklar ile üyelerinize farklı deneyimler sunup standart ilan sitelerindeki alışılmış görsel ezberi bozun.
Sınırsız Renk
Sitenizin renkli olan alanlarını admin panelinizde bulunan kolay renk seçici ile sınırsız renk seçeneğinden faydalanarak sitenizi özgünleştirebilir ve hitap ettiğiniz sektörünüze uygun hale getirebilirsiniz.
SEO Yönetimi
Tüm sabit ve dinamik sayfalara ait yönetilebilir meta etiketleri ile başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında kaliteli ve anlaşılır bir site olmanın yanında tüm arama motorlarına kayıt esnasında istenen html etiketleri ve analistik apilerini kod bilginiz olmadan panelden ekleyebilirsiniz.
Harita Konum
Tüm ilanlarda ilan ekleme düzenleme alanlarında gelişmiş ajax modülü ile il, ilçe ve mahalle seçimi ile anlık konum bulan maps modülünü işaret imlecini dilediğiniz yere kaydırıp tam konumunuzu işaretleyerek ziyaretçilerinizin ilanları konumdan bulmasını sağlayabilirsiniz.
Sipariş Yönetimi
Üyeleriniz tarafından alınan hizmet karşılığı oluşan tüm siparişleri ayrı sayfalarda tek tek takip etmenize olanak sağlayan panel sayesinde yeni siparişler, onaylı siparişler ve tüm siparişleri ayrı tablolarda görebilir ve tüm sipariş detaylarını inceleyebilirsiniz.
Yorum Yönetimi
Üyeleriniz tarafından eklenen ilanlara ister diğer üyeler tarafından, ister üye olmayan misafirler tarafından kolayca yorum atabilme modülü ile ilanlara yorum alabilirsiniz. Ayrıca yapılan tüm yorumlar yayınlanmadan önce admin onayına sunulur.
Üye Ayarları
Admin panelinden üyelerin Telefon veya SMS onay durumlarını kontrol edebilir onay sistemini kapatabilir ya da üyeleri kendiniz onaylayabilirsiniz. Sisteme spam üyelik ve dolandırıcılık olaylarının önüne geçebilmek için SMS onayını aktif olarak kullanabilirsiniz.
Mobil Uyum
Tasarım aşamasında kullanılan responsive özelliği ile tüm cihazlara ve ekran boyutlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlamaktadır. Yüksek mobil kullanıcı deneyimi sayesinde daha kolay ziyaretçi alışkanlığı sağlayacaksınız.
Resim Boyutlandırma
Eklenen resimleri boyut (En ve Boy) farklılarını soru etmeyen ilan listeleme alanları ile orantısız resimleri doğru ve görüntü içine sığdıracak şekilde tasarımı sayesinde üyelerinizi sabit boyutları ekletme zorunluluğunuz olmayacak.
Anasayfa Filtre
Ana sayfada slider altına şık bir görünüm olarak eklenmiş filtre modülü ile ziyaretçileriniz sitede bulunan ilanları illere göre, kategoriye göre ve kelime ye göre arayarak istedikleri ilanlara ulaşmasını kolaylaştırın.
Anasayfa Aç / Kapat Modül
Sitenizin ana sayfasında bulunan kategori, ilan filtre, ana sayfa vitrin, son eklenen ilanlar ve blog gibi tüm var olan modüllerinizi dilediğinizi açıp kapatabilir ve alanların sahip olduğu tüm başlık alanlarını düzenleyebilirsiniz.
Blog Modülü
Arama motorlarına içerik sunabileceğiniz ve site içi linkleme ile öne çıkabileceğiniz blog modülü ile üyelerinize duyuru ve kampanyalarınızdan da bahsedebilir aynı zamanda tüm arama motorlarında sitenizin daha güncel olmasını sağlayabilirsiniz.
Dinamik Sayfalar
İçeriklerinizi sunabileceğiniz kurumsal yazılarınızı ve sözleşmelerinizi dinamik olarak ekleyebilirsiniz. SSS ve banka hesaplarınızı ekleyebileceğiniz özel alanlarda gösterebilirsiniz.
Dinamik İletişim
Sitenizden gönderilen iletişim formu mesajlarınızdan anlık SMS ve Mail bildirimi alabilir ve admin üst bar uyarı alanı ile haberdar olabilir tüm form mesaj detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.
Kolay İlan Ekle
En aza indirilmiş özel olarak tasarlanmış ve kurgulanmış ilan ekleme sayfası ile hakim olmayan kitlelere kolayca ilan eklemelerini sağlayarak her sektöre hitap edebilirsiniz.
İlan Onay
Üyeleriniz tarafından eklenen ilanların onaya düşerek admin onayı bekleterek spam veya istenmeyen içeriklerden yayına girmeden haberdar olun yeni ilan ekleme ve düzenleme sonrası admin onayı gerekir.
SMS Bildirimi
Sistemde üye onaylama vb. tüm bildirim alanlarında sms bildirimini adminden aktif pasif edebilir ve 3 ayrı firmaya ait eklenmiş api sayesinde sms hizmeti satın alabilirsiniz.
MAIL Bildirimi
Üye ve admin işlemlerinde anlık SMTP mail bildirimleri alabilirsiniz. Üstelik mobil uyumlu özel mail tasarımı ile müşterilerinize güven ve kaliteli hizmet bildirimi sağlayacaksınız.
Sanal Pos PayTR & Shopier
Sistem üzerinden yapılan tüm satın alımlarda entegre edilmiş modüller ile güvenli ve 3D secure kredi kartı ödemelerinizi kolayca alabilirsiniz. Admin panelinizden kolayca seçebileceğiniz 2 ayrı firmadan birini kullanabilirsiniz.
Ana ve Alt Kategori
Gelişmiş 5’li alt kategori sistemi ile dilediğiniz sektöre özelleştirebilir yâda sistemde aktif 10.000+ kategori ile büyük bir karmaşadan kurtularak en ince detaya kadar alt kategorize edilmiş yapı ile ilan hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.
Sözleşme Yönetimi
Site üzerinden içerik olarak eklediğiniz tüm sayfaları ilan ekle alanında ki sözleşme ve üye ol alanındaki mecburu kabul sözleşmesi olarak seçebilir müşterilerinizden doğabilecek sorumluluklarınızı reddedebilirsiniz.
Admin Üst Bildirim
Admin panelinizde üst barda gelen mesajları, onay bekleyen ilanları, onay bekleyen yorumları, onay bekleyen ödeme bildirimleri ve tamamlanmayan yeni siparişleri anlık olarak bildirim alabilir ve haberdar olabilirsiniz.
Footer Telif Hakkı Alanı
Footer en alt kısımda bulunan sitenizin yapımcısınız ve haklarının belirtildiği alanda tam yetki ile düzenleme yaparak yazılımın kendi siteniz için özel yapıldığını belirterek müşterilerinize güven verebilirsiniz.
Sosyal medya
Kullandığınız tüm sosyal medya hesaplarını sınırsız olarak admin panelinden ekleyebilir düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Ekli olan sosyal medya hesaplarını ziyaretçileriniz footer alanında görebilir ve dilediği hesaba tıklayarak ziyaret edebilir.
Footer Yazı Alanı
Footer orta kısımda bulunan yazı ve tüm menü başlıklarını admin panelinizden sorunsuz bir şekilde yönetebilir ve alt kısıma sorumluluk reddi metni yâda sitenizin amacını tanıtan kısa bir hakkımızda yazısı da ekleyebilirsiniz.
Üye İlan Limiti
Adminden tanımlanabilen ücretsiz ilan sayısı ile üyelerinize ilan limiti belirtir ve limitini dolduran üyelere ilan paketleri satabilirsiniz. Tüm ilan paketleriniz istediğiniz gibi admin panelinden düzenleyebilirsiniz.
Vitrin & Doping
Sistemde aktif olarak satışta bulunan vitrin ve doping ile müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz. Ana sayfa vitrini, kategori vitrini, öne çıkan ilanlar ve üste taşı gibi özellik fiyatlarını adminden kolayca sürelere göre ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.
Kategori Özellikleri
Toplu ana kategoriye veya alt kategorilerinize atayabileceğiniz özellikler ile ilan ekleyen üyelerinizden kategoriye özel bilgileri başlıklar halinde listeleyerek tüm ilana ait özellikleri aça kapa seçenekleri ile kolayca seçmelerini sağlayın.
Kategori Seçenekleri
Toplu ana kategoriye veya alt kategorilerinize atayabileceğiniz özellikler ile ilan ekleyen üyelerinizden bilgi istemek çok kolay olacak araç KM bilgisi Model yılı ve daire m2 si gibi bilgileri panelden ekleyebilirsiniz.
Dinamik Menü
Header ve footer menülerini dinamik olarak yönetim panelinden dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfaları ve dikkat çekmek istediğinizi kategori veya ilanları sınırsız olarak menüye ekleyebilirsiniz.
Canlı Destek
Ziyaretçilerinize kolay ulaşılabilir bir sitenin yolu destek hatta canlı destek vermekten geçer istediğiniz canlı destek firması ile çalışabilir aldığınız api kodunu sunucuda bulunana kod dosyalarına eklemenize gerek kalmadan yönetim panelinizden ekleyerek kullanabilirsiniz.
Admin İlan İstatistik
Admin panelinizin ana sayfasından hangi kategorilere kaç tane ilan eklenmiş % lik oranlarla anlık raporu inceleyerek sitenize gelen ilgi yönünü kolayca fark edebileceğiniz istatistik formu anlık olarak bilgi sunar.
Sabit Resim Düzenleme
Sitede bazı sabit resimleri admin panelden düzenleyebilirsiniz. Resim eklenmemiş ilanlara ait resim yok görselini değiştirebilir kendi sitenize özel bir görsel ekleyebilirsiniz. Profil resmi seçmeyen üyelerinizin sabit profil görselini ve header menü altında yer alan görsel alanını değiştirebilirsiniz.
 

GÜNCELLEME 
1- İlan detay görselleri için gelişmiş bir görsel kütüphane ile görselleri %60 'a kadar veri sıkıştırma ile kaynak tasarrufu sağlandı.
2- Görsel ekleme alanlarına ekstra güvenlik önlemleri alınarak upload kısmında bir çok açık kapatılmıştır.
3- ilan detayda bulunan vitrin ve çoklu görsellerin tümünün üzerinde adminden belirlenen LOGO EKLEME (WATERMARK) özelliği eklendi. Bu özellik için özel olarak adminden belirlenen logo görseli ilan görsellerinin üzerine otomatik olarak basılmaktadır.
Kontrol için aşağıdaki ilana bakabilirsiniz. https://www.sonyazilim.com/ilanv2/detay-kurumsal-web-tasarim-hizmetleri-501
4- Arama kısmında ilan no ile aramalarda iyileştirme ve hatalar giderilmiştir.
5-Site sabit ve dinamik sayfalar için GENEL SİTE HARİTASI tam dinamik şekilde eklenen içerik ile birlikte otomatik güncellenir.
6-Site sabit ve dinamik sayfalar için RESİM SİTE HARİTASI tam dinamik şekilde eklenen içerik ile birlikte otomatik güncellenir.
7-Site sabit ve dinamik sayfalar için KATEGORİ SİTE HARİTASI tam dinamik şekilde eklenen içerik ile birlikte otomatik güncellenir.
8-Site sabit ve dinamik sayfalar için İLAN SİTE HARİTASI tam dinamik şekilde eklenen içerik ile birlikte otomatik güncellenir.
 
GÜNCELLEME
1- İlan detay sayfasında mobilde tıkla ara ve soru sor alt barı düzenlendi.
2- Detay sayfasında mobil alanda görsel, başlık ve fiyat açılır ekranda tümü direk görünecek şekilde ayarlandı.
 
GÜNCELLEME 
1- İlan detay resim boyutlarında iyileştirmeler yapıldı görsel kenar boşlukları giderildi.
2- İlan detay sayfasında üst reklam görsel sorun nedeni ile mobilde gizlendi.
3- İlan fiyatlarına 0 girdiğinde ilanda ÜCRETSİZ yazacak şekilde ayarlandı.
4- Üst menüye arama alanı eklendi.
5- Tüm arama alanlarına İLAN NO ile arama eklendi.
6- Kategori sayfalarında kullanıcı deneyimi artırmak için kategori menüsü üste alındı.
7- Kategori sayfasında üst ve side bar da bulunan reklam alanları mobilde gizlendi.
8- İlan detayda ilan başlığı küçültülüp boşlukları azaltıldı.
9- İlan detayda mobilde fiyat en altta kaldığı için alt sabit menü olarak başlık fiyat ve ara butonu eklendi.
10- Üye giriş ve üye ol sayfasında mobil hatalar gizlendi.
11-Blog kısmına SINIRSIZ KATEGORİ özelliği eklendi.
12- Zorunlu footer alt güvenli ödeme görseli alanı eklenmiştir.

Yönetim Paneli Özellikleri:

 • Google Harita Desteği
 • Mobil Uyumlu (Responsive)
 • Kolay Yönetilebilir Panel
 • Panel Uygulama Eğitimi
 • Tüm Sektörlere Uygun
 • 1 Yıl 500mb Ücretsiz Hosting
 • 5 adet Mail Kaydı
 • 7/24 Destek
 • Hızlı Anahtar Teslim
 • Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

  Star Rating

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Yazılım Versiyon

 • Kodlama : PDO+MYSQL (Responsive)
 • Dil : PHP
 • Versiyon : 7.2